אודות

המשימה והחזון שלנו

THERAPiN תפתח, תגדל ותייצר חומרי גלם ומוצרי פרמיום של קנאביס רפואי וקוסמטי, לשוק הבינלאומי, תוך עמידה בתקני האיכות ורגולציה המחמירים בעולם ותפעל להביא בשורת בריאות ושמחה לקהל החולים וציבור הצרכנים.

THERAPiN הנה חברה חדשה שנוסדה בסוף שנת 2017. הצוות המקצועי שלנו בעל שנות ניסיון רבות בתחום הקנאביס הרפואי, לרבות הגידול, הפיתוח והשיווק הקמעונאי, באירופה ובארה"ב.

החברה ממוקמת בקיבוץ במרחב הצפוני של מדינת ישראל, באזור בו שוררים תנאים  ואקלים מיטביים לגידול ולטיפוח של קנאביס רפואי.

אנו חברה פרטית המתמקדת במוצרי קנאביס רפואי שיעמדו בתקני גידול  וייצור נאותים ומחמירים, עפ"י תקינת ה-יק"ר (היחידה לקנביס רפואי של משרד הבריאות)  ורשויות אירופאיות, המוצרים שבפיתוח יהיו ברמה של Medical Grade למטרות רפואיות מחקר ופיתוח וכחומרי גלם מבוססי קנאביס לתעשיות שונות.

 

THERAPiN היא אחד הגופים היחידים בישראל המחזיקים בארבעה רישיונות מתוך חמישה שלבי היצור של הקנאביס הרפואי, ומצפה כרגע לרישיון החמישי המתייחס להיתרי הפצה ושיווק בבתי המרקחת. עובדה זו תהפוך את החברה ל FULLY INTEGRATED ,דבר שיאפשר לה פיקוח מקיף ומיטבי על תהליכי הפיתוח, משלב יחידת הריבוי ועד להגעה למוצר מדיקלי מוגמר ואבטחת הגעתו של מוצר איכותי למטופלים.

THERAPiN גייסה בוטנאים מנוסים מקרב מומחים למקצועות התעשייה החקלאית, וכן מיטב אנשי מקצוע המתמחים ביצירת סביבת גידול מבוקרת, במתקנים ובעזרי רוקחות, למטרת פיתוחם של מוצרים ותכשירים רפואיים לשימוש קליני.

ביכולתנו לפשט ולהאיץ את תהליכי הפיתוח והייצור של הקנאביס הרפואי, על שלל מוצריו האיכותיים, העשירים בקנבינואידים מסוג THC ו-CBD, וכן גם תכשירים רפואיים נוספים מבוססי קנאביס.

צוות בינלאומי רב-תחומי

פרופ' מו מידר

מנכ"ל ויו"ר

מו מידר

  • מר מידר הוא איש מקצוע מנוסה עם מעל ל-40 שנות נסיון בחברות פרטיות וציבוריות. הנסיון התעשייתי שלו כולל ייצור, עיבוד, קמעונאות והפצה. כמנהל מומחה בכיר ומנהל תפעול, מר מידר חידש יותר מ-50 חברות. כמנכ"ל, יו"ר או יועץ, הוא הוביל וניהל בהצלחה תאגידים גדולים וקטנים כאחד.
  • לפני מכירת החברה, מר מידר היה מייסד ומנכ"ל של חברה פרטית – MAG מערכות אוטומציה תעשייתיות. הרכיבים של MAG, כלי מכשור CNC וחברות מערכות משמשים את תעשיות החלל, כלי הרכב, ציוד כבד, כרייה, אנרגיה סולרית ואנרגית רוחות, כמו גם תעשיית עיבוד כללי. עם הכנסות של למעלה מ-1.7 מיליארד דולר, יותר מ-4,000 עובדים ב-26 מתקנים ושווקים, בלמעלה מ-80 ארצות בעולם, MAG היא אחת מיצרניות המכשירים הגדולות בעולם, עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
  • מר מידר היגר לארה"ב מישראל ב-1967, לאחר ששירת כקצין של יחידת הנדסה צנחנית במלחמת ששת הימים. הוא קיבל תואר ראשון בהנדסה מאוניברסיטת פילדלפיה, וסיים תואר שלישי במסחר בינלאומי ומימון, באוניברסיטת ליהיי, ובעל תואר שלישי בהנדסה מאוניברסיטת פילדלפיה.

איתן

איתן לומברוזו – סמנכ"ל כספים ועסקים
איתן לומברוזו הוא מנהל בכיר עם מעל ל-30 שנה נסיון בתחום הבנקאות, מכשור רפואי ומסחור טכנולוגי. הוא היה סגן יו"ר של מגנטקס – Magnetecs Corp., חברת טכנולוגיה רובוטית שהיה ממייסדיה. הוא גם היה ממייסדי NeOnc Technologies, חברה ביוטכנולוגית לטיפול חדשני בסרטן המוח. איתן היה מנהל בכיר בבנק ההשקעות Allegiance Capital בניו-יורק. את מירב הקריירה שלו בארה"ב עשה כסמנכ"ל בכיר ב-JP Morgan Chase, שם הוביל אסטרטגיות אינטרנט, השקעות וניהול ערוצים לכל פעילויות הבנק הקמעונאיות.

הוא נמנה גם על צוות ההנהלה של CHASE כרטיסי אשראי והיה אחראי לפיתוח עסקים חדשים בארה"ב ובשווקים בינלאומיים. איתן בוגר התכנית המתקדמת למנהלים במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT), ותואר שני במנהל עסקים (MBA) באוניברסיטת פפרדין. הוא סיים תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול בטכניון, מכון טכנולוגי לישראל.


איתן
מירי חן – מנהלת שיווק ומכירות
– מירי חן, בעלת 15 שנות נסיון בתחום השיווק והפיתוח העסקי, בחברות ישראליות ובינלאומיות בתעשיית התרופות והקנביס הרפואי.
– טרם הצטרפותה ל THERAPiN ניהלה מירי את הפיתוח העסקי בחברה המפתחת מוצרי קנביס רפואי חדשניים ולפני כן עבדה במשך 6 שנים בפיתוח העסקי בחברת רפא מעבדות. במסגרת תפקידיה בפיתוח עסקי קידמה מירי עסקאות לקידום אסטרטגית החברות תוך בחינת שווקיהן של תרופות במגוון התוויות רפואיות ,ניתוח פרמטרים שיווקיים, תחרותיים, רגולטורים ומסחריים.
– לפני תפקידיה אלו, רכשה מירי נסיון רב בשיווק בעולם התרופות כמנהלת מוצרים והייתה אחראית להשקה, פעילויות השיווק ולהגדלת המכירות של מוצרי OTC ו- RX שונים בחברות כגון "טבע" ו SCHERING PLOUGH (כיום MSD).
– מירי, בעלת תואר שני ,MBA ,עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת ת"א וכן בעלת תואר ראשון בביולוגיה BS.c מאוניברסיטת בן גוריון.


איתן
טל גרוס – מגדל ראשי
מר גרוס הוא מנהל תפעול בכיר, שמביא אתו 20 שנות מיומנות וידע בתחום החקלאות, עם 18 שנות נסיון ביצור צמחים מסחריים. טל שהה 10 שנים בארה"ב, שם הוביל ויעץ למגדלים של קנאביס והֶמפּ בקולורדו, ותפעל פרויקטים מסחריים. טל שימש כסמנכ"ל תפעול ומייסד של ESEV Genetics , יועץ לענייני גידול הקנאביס של חברה שהשתמשה בטכנולוגיות מדעיות כדי לגדל זנים מובחרים של קנאביס רפואי. טל היה גם יועץ של חברת Western slope care givers בקולורדו, ארה"ב, והיה בעל חברה ליעוץ בנושאי קנאביס בשם "קנה בושם".


עמוס

עמוס בן-דרור –  מנכ"ל “Business Ramot", חברת אחזקות בבעלות קיבוץ רמות מנשה, דרכה שולט הקיבוץ על עסקיו, הכוללים: חקלאות, תעשיה ונדל"ן. מר בן-דוד היה היזם ומנהל פרויקטים של הרחבות בנייה למגורים בקיבוצים שונים (כולל קיבוץ רמות מנשה) והקמת מרכז שירות תשתיות אזוריות.
עמוס מתמחה בייעוץ כלכלי ועסקי לחברות, קיבוצים וארגונים, כולל הערכת התמחות בשוק יחסי, פיתוח תכניות עסקיות, הערכת שווי כלכלי, הערכת כדאיות פרויקטים וגיוון תיקי השקעות.
למר בן-דוד תואר ראשון (BA בהצטינות) מאוניברסיטת חיפה (2006) ובוגר קורסים ניהוליים שונים.


איתן

אבנר לושי – חבר מועצת המנהלים
אבנר הוא מנהל בכיר המשלב ניסיון ייחודי של כ-20 שנה בניהול השקעות בתחום מדעי החיים וכן כהונה כדירקטור בחברות תעשייתיות רבות, ציבוריות ופרטיות.
אבנר משמש כיום כשותף-מנהל של קרן ההשקעות Guangzhou Sino-Israel Bio-industry Investment Fund (GIBF). לפני כן שימש כשותף בקרן ההון סיכון Israel HealthCare Ventures (IHCV), כמנכ"ל חברת הסטארט-אפ מונה ליזה מדיקל בתחום רפואת נשים ומיילדות, וכמנכ"ל-מייסד של חברת Life Science transaction Support (LTS) מקבוצת PricewaterhouseCoopers (PwC). בתחילת דרכו כיהן אבנר בתפקידים בכירים בסקטור הציבורי, בלשכת ראש הממשלה ובבית-המשפט העליון של מדינת ישראל. לאבנר תואר שני בהצטיינות במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותארים ראשונים בהצטיינות במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת חיפה. הוא עורך-דין במקצועו ובעל דרגת סא"ל במילואים.


דר' סבטה גינגיס-וליצקי

דר' סבטה גינגיס-וליצקי – מנהלת המו"פ
– סבטה מביאה ניסיון של מעל 10 שנים בהובלת פיתוח של מוצרים מורכבים בתעשייה ביו פרמצבטית, עם ידע והכרה של הסביבה הרגולטורית המחמירה.
– בשש השנים האחרונות, סבטה ניהלה פרויקטים של פיתוח מוצרים רפואיים בחברת פרוטליקס ביו-פרמצבטיקה, משלבי הרעיון ועד שלבי פיתוח של שלב 2 ושלב 3.
– מוקדם יותר בקריירה שלה היא ניהלה את המעבדה בפקולטה לרפואה של הטכניון, במשך 4 שנים.
– סבטה השלימה את הדוקטורט והפוסט-דוקטורט שלה בטכניון בתחום חקר הסרטן, ויש לה מעל 20 פרסומים בעיתונים מובילים בעולם וכן מספר פטנטים.

יפתח כץ

יפתח כץ – סמנכ"ל תפעול
יפתח כץ הוא מנהל בכיר עם 25 שנות נסיון בהובלת מערכי תפעול ושרשרת אספקה, שרות ומצויינות תפעולית בחברות בינלאומיות בתעשיית התרופות, הכימיה והביוטכנולוגיה. טרם הצטרפותו ל -THERAPiN, מר כץ היה סמנכ"ל ייצור ושרשרת אספקה בכיאזמה והוביל השקה של מוצר תרופתי חדשני. לפני כן, הוא עבד כמנהל ייצור גלובלי ואסטרטגיה גלובלית בחברת "טבע", יצרנית מובילה בשוק התרופות העולמי עם רשת אספקה של 45 מפעלי ייצור ואריזה. קודם לכן בקריירה שלו, מר כץ מילא מספר תפקידי סמנכ"ל בכירים בחברת "תרו תעשייה רוקחית", והוביל תכנון, הקמה והפעלה של מפעלי ייצור מתקדמים, פיתוח טכנולוגי ועסקי שהשיג ביצועים יוצאי דופן.

מר כץ הוא בעל תואר שני M.Sc. בהנדסת ביוטכנולוגיה ומזון מהטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, ותואר שני MBA בניהול חברות טכנולוגיה מהטכניון- מכון טכנולוגי לישראל. הוא השלים תואר BA בביולוגיה גם הוא מהטכניון- מכון טכנולוגי לישראל.


איתן
אביב גוטשטט – מנהל המפעל
– אביב גוטשטט הוא בעל ניסיון של 15 שנה בתחומי התפעול השונים במספר חברות יצרניות בילאומיות ביניהן אינטל, BTG (חברת תרופות ביולוגיות) ואנדוספן (סטרט אפ בתחום ה Medical Device).
– בתפקידו האחרונים שימש כסמנכ"ל תפעול של חברת הציוד הרפואי Persys Medical עם אחריות על מספר אתרי ייצור וכן כל שרשרת האספקה – תפ"י, לוגיסטיקה, ניהול מחסנים ורכש.
– במהלך תפקידיו עסק עוד בתכנון והקמה של מערכי ייצור, תכנון והפעלת מחסנים, קביעת והטמעת תהליכי עבודה וכן מצויינות תפעולית.
– בעל תואר בהנדסת תעשייה וניהול במגמת ניהול הייצור מאוניברסיטת בן-גוריון.


גל דבורקין

ד"ר גל דבורקין– מנהלת החווה והאגרונומית הראשית
מנהלת חוות גידול וריבוי, אגרונומית, ד"ר דבורקין בעלת ניסיון רב ומגוון בתחום האגרונומיה, הפיזיולוגיה והאגרוכימיה, ושמשה כסמנכ"ל פיתוח בחברת סטארט אפ ששילבה ננוטכנולוגיה וחקלאות.
גל הייתה אגרונומית ראשית וראש תכנית טיפוח פלפל בחברת זרעי ירקות. היא בעלת דוקטורט בגידולי שדה וירקות עם התמחות בשאריתיות קוטלי עשבים מהאוניברסיטה העברית, וסיימה תואר ראשון בהגנת הצומח בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית בהצטיינות.


עינת צור

עינת צור– כלכלנית ראשית
– עינת צור בעלת ניסיון של 25 שנים במגוון תפקידי ניהול מערכות כלכליות ופיתוח עסקי.
– עינת, טרם הצטרפותה ל- THERAPiN ניהלה את המחלקה הכלכלית של פז שמנים ופזקר מקבוצת פז.
– עינת הקימה את המחלקה הכלכלית והייתה אחראית על התקציב, התמחיר, הבקרה והפיתוח העסקי בחברה. בין היתר הובילה את הטעמת מודול הכספים במערכת ה-  SAP בחברה.
– עינת בעלת תואר MBA בהצטיינות בתחום אסטרטגיה עסקית מהטכניון ובעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה במתמטיקה וסטטיסטיקה מאוניברסיטת חיפה


איתן

פרופ' שמעון רחמילביץ – אגרונומיה
– פרופ' רחמילביץ' הוא חוקר בתחומי מדעי הצמח והחקלאות, בעל שם עולמי, מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, עם מחקרים פורצי דרך בתחומים של אקופיזיולוגיה של הצמח הממוקדים בהתאמת ואיקלום צמחים לתנאי סביבה.
– המעבדה של פרופ' רחמילביץ' פועלת במכון הצרפתי לחקלאות וביוטכנולוגיה במכונים לחקר המדבר באוניברסיטת בן-גוריון בנגב בישראל.
– פרופ' רחמילביץ' היה בעבר מנהל המכון הצרפתי לחקלאות וביוטכנולוגיה וכיום מכהן כיושב ראש האגודה הישראלית למדעי הצמח ומשמש גם כמנהל המדעי של מוקד הידע "שורש דבר“, המפתחת כלים ושיטות חדשניים לבניית יכולות בתעשייה ובחקלאות


דר ניצה

דר' ניצה קרדיש –  משמשת כיום כמנכ"לית קרן הון סיכון טרנדליינס אגרפודטק בסינגפור וכן סגנית יו"ר של מרכז יזמות וחדשנות בסינגפור (AFIC) . לניצה יותר מ 28 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתחומים שונים במדעי החיים, והיא פורצת דרך בתעשיית האגריטק בישראל ובעולם עם יותר מ- 11 שנות ניסיון בתחום.
קודם לכן הייתה מנכ"לית החממה של טרנדליינס במשך 8 שנים ושל חממת מדעי החיים של כלל ביוטכנולוגיה. סגנית נשיא לפיתוח עסקי בחממת הטכניון וב RDC וכן יזמת ומנכ"לית של חברת יורוג'ין.
לניצה תואר שלישי ושני (בהצטיינות יתרה) מאוניברסיטת תל אביב, פוסט דוקטורט ועמיתת מחקר במחלקה לגנטיקה של צמחים במכון ויצמן למדע.