טבליות קנאביס רפואי בשחרור מבוקר

טבליות קנאביס בשחרור מבוקר, כפי ששמן מעיד עליהן, מאפשרות שליטה מלאה על מינוני החומרים הרפואיים הפעילים בקנאביס, ועל קצב ספיגתם בגוף.

בכך, מספקות הטבליות מענה מדויק יותר לצרכיהם הרפואיים של החולים, תוך שהם מאפשרים ספיגה מלאה בקצב מבוקר של מרכיבי הקנאביס הבולטים (חומרים קנבינואידים פעילים כדוגמת  THC ,CBD ורכיבים רפואיים נוספים).

יתרונותיהן של טבליות הקנאביס

השפעה רציפה ויציבה למשך 12 שעותבשונה מיתר דרכי הנטילה, אין כל צורך לחזור ולקחת את התכשיר כל מספר שעות, ולא תיאלצו לעבור דרך שלבים של התגברות ההשפעה הרפואית והיחלשותה.

שחרור איטי שמצמצם את תופעות הלוואיהודות לקצב שחרור איטי של המרכיבים הרפואיים הפעילים, הסבירות לחוות תופעות לוואי פוחתת, שכן המינון אינו עובר את הסף המיטבי ולא יורד ממנו.

ללא גירוי של קנה הנשימהחולים הסובלים מאסטמה ומחלות ריאה חסימתיות, יכולים לצרוך באמצעות טבליות הקנאביס את התרופה מבלי לעשן או לשאוף אדים, ובכך להימנע מגירוי מיותר של דרכי הנשימה.

שימוש דיסקרטיבשונה מהשימוש בתכשירי הקנאביס המיועדים לשאיפה, נטילת הטבליות היא דיסקרטית ושומרת על פרטיותו של החולה.

שאלות נפוצות

  • מהו משך ההשפעה של טבליות קנאביס בשחרור מבוקר?
  • מה מכילות טבליות הקנאביס לשחרור מבוקר?
  • מהם הרכיבים הבלתי פעילים בטבליות הקנאביס לשחרור מבוקר?
תשובה:

משך ההשפעה של טבליות הקנאביס בשחרור מבוקר נע בין 10 ל- 15 שעות רציפות.

תשובה:

הטבליות מכילות שמן קנאביס, שהופק בתהליכי ייצור מבוקרים העונים לדרישות התקן המחמירות ביותר (Medical Grade), ומיועדת לספיגה איטית דרך מערכת העיכול

תשובה:

רשימת המרכיבים הבלתי פעילים בטבליות יכולה לכלול שמנים טהורים מסוג זית, נבט החיטה, מרווה וכן שמן אצות ותמצית גרניום רפואי, ועוד.